Ogłoszenie


UWAGA! Administratorzy fanpage'ów które dołączyły do AnimeZ.
Prosimy o wysyłanie Linków do waszych stron i (opcjonalnie) bannerów do Jaoushin'a.

  • Index
  •  » Nowe
  •  » Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

#1 2012-11-14 21:23:35

 Jaoushin

Pan Admin

10814290
Call me!
Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 53
Punktów :   
Wiek: 15
Ulu. Anime: KHR

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Skoro nie ma tu jeszcze tematów, to założę jeden.

Co myślicie o nowych anime w sezonie Jesiennym ?
Według mnie wypadają słabiutko w porównaniu do tych z sezonu letniego

Jedyne anime, które mnie zainteresowało to Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
Oglądaliście ?
Jak tak to co sądzicie o nim ?


http://img854.imageshack.us/img854/479/syga.jpg

Offline

 

#2 2012-11-14 23:17:23

 Uru-chan

Elfka

Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 27
Punktów :   
Płeć: Elfka
Wiek: 16
Ulu. Anime: Nana

Re: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Hmm... Co do jesiennej wersji to bardzo mnie się spodobało Tonari no Kaibutsu-kun. Czasem zabawne a czasem męczące anime. Według mnie oczywiście. Ale jest coś co mnie zaintrygowało i chcę oglądać dalej.... Ogólnie jesienny sezon jest taki sobie moim zdaniem. A anime z poprzedniego posta nie oglądałam. To jakaś komedia może? Lubię komedie...i romanse...i horrory i muzyczne =w=


So...What do you expect from me?
https://ed655682-a-62cb3a1a-s-sites.googlegroups.com/site/uruprzedstawia/home/rozane-panny/miku.jpg?attachauth=ANoY7cqN2KvZDdkFf_owkzwBe60IVeppdVSZ9g6NU9D0uEw0Kwo9VYmbbz2IkDLQSoioaaEZYJde59CjLNEvhgxxF9PY4f5jPxOc5a8Ou5zCbA2hWtdSEhlY9Xv8oPh3BxKnU_wRThgwV04eqB5AHpb8zmVROdgo2nJ8RGfpYJjyc3uyZSljfwgfuamKvYQfSnOECg0OwfPm4pzIwDZpbkgvvHsFDMA-GXJfaCNvxP2GZkWzP8ak51o%3D&attredirects=1

Offline

 

#3 2012-11-15 16:56:25

 KiraBazzinga

Pani Aktywna

38284284
Skąd: Warmia-Mazury
Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 64
Punktów :   
Płeć: Kot
Wiek: ...
Imię: Izaya
Ulu. Anime: Durarara!
WWW

Re: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Szczerze mówiąc obejrzałam tylko jeden odcinek XD Nie ze względu, że nudne lecz z powodu braku czasu. Dziwne dla mnie było, że pierwszy odcinek trwał tylko 5 czy 10 minut. A może to nie był odcinek? Jeżeli ktoś może to niech mnie w tym uświadomi ile on trwa XD. Wrażenie jak na razie wychodzi w stylu 'obyczajówka o dziewczynce której stało się coś w oko'. Z magazynu Otaku dowiedziałam się troszkę więcej więc moje zdanie zmieniło się na 'obyczajówka o ludziach ''nołlif'ach'''. Tyle mogę jedynie powiedzieć o tym anime.

Co do sezonu KnT-kun jak poprzedniczka uważam, że mnie urzekło a wręcz dla mnie to master piece, ponieważ na początku czytałam mangę i BARDZO mi się spodobała. Później po przeczytaniu kilku tomów dowiedziałam się, że ma powstać anime, więc radocha była nieziemska. Anime zdaje test poprzedniczki (mangi). Reszta sezonu nie jestem przekonana aby była świetna lecz kilka tytułów jest interesujących jak Code Breaker czy Say I love you.


http://img716.imageshack.us/img716/6166/hh7net13167778142.png

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe
  •  » Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

STRONY NA FORUM:



-facebook.com/AnimeIMangatoNajpiekniejszeCoMogloMiSiePrzytrafic?ref=stream

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport.pun.pl www.eurotrucksite.pun.pl www.animony.pun.pl www.sp2lublin.pun.pl www.ninjaznaruto.pun.pl